MEDİA MAVİ PROMO HAKKINDA

Markanızı hayatın her alanına taşıyacak, markanızın bilinirliğini arttıracak ve müşterilerinizi memnun edecek samimi bir hediyedir promosyon.

Promosyonu genel olarak günümüzde bütün markaların görünürlüğünü artırmak için ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez hediyeler olarak tanımlamamız mümkün. Ancak doğru ürün seçimi yapılmazsa boşa yapılmış yatırım olacağı için doğru firmalarla çalışmak hem zaman hem de para kaybını önleyecektir.

Biz Mavi Promo olarak müşterilerimizin, her şeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha iyi hizmetler sunabilmek ve içinde bulunduğumuz, sürekli gelişen reklam sektörüyle birlikte büyüyebilmek ve çalıştığımız markaları büyütebilmek için yüksek müşteri memnuniyetinin zorunluluğunu benimsedik.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren markamızın ve diğer grup şirketlerimizin referansları, promosyon çalışmalarında kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuzun göstergesidir. Sıfır risk ile, keyifli alışverişi tercih eden yüzlerce memnun müşteriden biri de siz olun. Çünkü Mavi Promo sadece ürünlerin satışı sırasında değil, satıştan sonraki ilişkiler süresince de hizmet kalitesini en üst seviyede tutar.

Siz de müşterilerinize vereceğiniz hediyelerle onların sadakatini kazanmak ve satış grafiğinizi yukarıya taşımak için gelin tanışalım.

© 2019 | Kreactif Medya Tasarım Partneridir.

96 BÜYÜK REFERANS
1000 DEN FAZLA ÜRÜN
386 MUTLU MÜŞTERİ
7 ÜLKEYE GÖNDERİM
56000 DEN FAZLA SATIŞ
2014 YILINDAN BU YANA

BİNLERCE ÜRÜN

Promosyon sezonlarında rakiplerinizden sıyrılmanız, Avrupa’daki son promosyon trendlerini kaçırmamanız için mediamavipromo.com sitesine her sezon yüzlerce yeni ürün eklenmektedir. Özel müşterilerinize dağıtacağınız VIP ürünlerden, geri dönüşümlü ürünlere kadar geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz ürünleri, renk ve ebat opsiyonlarıyla çeşitlendirebilirsiniz. Sürekli güncel tutulan promosyon ürünlerini hemen inceleyin, dünyadaki promosyon trendlerini Türkiye’de ilk kullananlardan olun!

ZAMANINDA TESLİMAT

Promosyon ürünleri, bir organizasyona yada bir bayram tarihine yetişmek zorunda olan ürünler olduğundan, mediamavipromo.com olarak ürün teslimat sürecini maksimum hassasiyetle değerlendiririz. Ürünleriniz tam zamanında, eksiksiz ve katalogtan seçtiğiniz ürünle birebir aynı ürün olarak teslim edilme garantisindedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri, size gönderilen teklif detayları içerisinde yer almaktadır. Siparişleriniz mediamavipromo.com tarafından kargoya verildikten sonra e-posta aracılığı ile bilgilendirilirsiniz ve teslimat süreci başlamış olur.

''Mükemmellik bir beceri değildir, bir tutumdur.'' - Ralph Marston

Biz mediamavipromo.com olarak müşterilerimizin, herşeyin en iyisine layık olduğuna inandık. Daha iyi hizmetler sunabilmek ve içinde bulunduğumuz, sürekli gelişen reklam sektörüyle birlikte büyüyebilmek ve çalıştığımız markaları büyütebilmek için yüksek müşteri memnuniyetinin zorunluluğunu benimsedik.
Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren markamızın ve diğer grup şirketlerinin referansları, promosyon çalışmalarında kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuzun göstergesidir. Sıfır risk ile, keyifli alışverişi tercih eden yüzlerce memnun müşteriden biri de siz olun. Çünkü mediamavipromo.com sadece ürünlerin satışı sırasında değil, satıştan sonraki ilişkiler süresince de hizmet kalitesini en üst seviyede tutar.

ÇOK YAKINIZ

PARİS

171 Avenue Jean Jaures 93700
Drancy Paris/France

+33 0684 13 84 44
+33 09 52 52 78 80

ordre@mediamavipromo.com

Természetesen ez a fenti feküdés, másképp nem lehet. Választhat -e a hét királyság mestere valami mást? Általában természetesen talán. Sersa szereti a levitra a családot és a jó szexet. Az utolsó két dolog gyakran kéz a kézben jár. Megbízható arany kéznél. Mint emlékszünk, az első szezon első sorozatában (arról, hogy mennyi ideig volt!) Egyáltalán láttuk a térdén (mert nem volt komplexuma a témában), de csak a szeretett ember előtt.